Return to Website

Alumni Message Board

Your General Message Board to stay connected with former classmates & teachers from Central Catholic, Stamford Catholic, St.Marys and Trinity Catholic.

Alumni Message Board
Start a New Topic 
Author
Comment
بازی های ارز دیجیتالبازی های ارز دیجیتال


بازی های درآمد زا
بازی های ارز دیجیتال
بازی ارز دیجیتال درآمد زا


معرفی بازی های درآمدزا ارز دیجیتال - کسب درآمد از طریق بازی
بازی‌های Play To Earn بازی‌های ارز دیجیتال هستند که در آن بازیکن می‌تواند جایزه‌ هایی با ارزش واقعی کسب کند. این جایزه‌ها شامل پول واقعی یا کوین میشود..


بازی های درآمدزا ارز دیجیتال
بازی‌های کریپتو جدید و پرطرفدار هستند و بسیاری از بازی‌های بلاکچین در سال 2021 و 2022 اقتصاد قوی بازی‌های P2E و عملکرد خوب و کامل NFTها را نشان می‌دهند.

البته این روند فقط ناشی از و مختص به بازی‌ها کریپتوی P2E نیست. بلکه NFT نیز نیروی محرک بزرگی در پس این قضیه محسوب می‌شود و سایت‌های معامله NFT مانند OpenSea دارند پول پارو می‌کنند.

این مقاله علاوه بر ارائه مقدمه‌ای در مورد ارزهای دیجیتال، بلاک چین و NFTها، عمیق‌تر به بازی‌های کریپتو و مدل بازی‌های P2E می‌پردازد.

قبل از شروع، اجازه دهید چند چیز را با هم مرور کنیم. در اینجا خلاصه‌ای کوتاه از برخی از اصطلاحات فنی استفاده شده در این مقاله آورده شده است.

 
ارز دیجیتال چیست؟

کریپتوکارنسی، رمزارز یا کریپتو یک ارز دیجیتال یا به اصطلاح ارزی مجازی است که ایمنی آن توسط رمزنگاری انجام شده است؛ همین باعث می‌شود جعل کردن یا دوبار خرج کردن (Double Spending) آن تقریباً غیرممکن باشد.

ارزهای دیجیتال برای استفاده به عنوان یک وسیله مبادله از طریق شبکه کامپیوتری طراحی شده است که حفظ یا نگهداری آن به هیچ مرجع مرکزی مانند دولت یا بانک وابسته نیست.

سوابق مالکیت هر سکه متمایز در یک دفتر کل دیجیتال ذخیره می‌شود، که در واقع یک پایگاه داده کامپیوتری با استفاده از رمزنگاری قوی است و هدف از این کار ایمن کردن سوابق تراکنش، کنترل و ممانعت از ایجاد سکه‌های اضافی و تأیید انتقال مالکیت سکه است.
بهترین دوره ارز دیجیتال
مدرس رمز ارز