Return to Website

Alumni Message Board

Your General Message Board to stay connected with former classmates & teachers from Central Catholic, Stamford Catholic, St.Marys and Trinity Catholic.

Alumni Message Board
Start a New Topic 
Author
Comment
7 اسرار طراحی لوگو املاک و مستغلات

در کلیه مشاغل ، صاحبان برای جذب مشتریان جدید ، آگاه می شوند. پست امروز همه چیز در مورد آرم های املاک و مستغلات است. یک آرم اولین چیزی است که مشتریان بالقوه به نام یک شرکت پیوند می دهند ، بنابراین باید همزمان و حرفه ای باشد. دستیابی به این چقدر سخت است? ما فکر نمی کنیم اصلاً سخت باشد!

در اینجا نحوه طراحی لوگو املاک شگفت انگیز به همراه الهامات آرم املاک و مستغلات آورده شده است:

1. از تصاویر و نمادهای کلیشه خودداری کنید
هزاران طراح از مفاهیم طراحی بیش از حد مانند سازه های ساختمان ، سقف های سقفی و خانه ها استفاده کرده اند. آرم های املاک و مستغلات را جستجو کنید و با چنین نمادهایی به آرم ها می رسید. از افتادن در این دام خودداری کنید.

آرم املاک و مستغلات
2. از چه نمادهای دیگری می توان استفاده کرد?
همه ما از بارها و بارها به دیدن یک سقف یکسان و سازه های خانه خسته شده ایم. طراحان آرم هوشمند اکنون از الگوهای منحصر به فردی برای نمایندگی مشاغل املاک و مستغلات استفاده می کنند. اشکال هندسی مانند جعبه ها ، مثلث ها ، هرم ها و نمادهای سبک اوریگامی ضمن حفظ معنای املاک و مستغلات ، رویکرد متفاوتی را ایجاد می کنند.

آرم املاک و مستغلات ، طراحی آرم املاک و مستغلات
3. یاد بگیرید که متفاوت فکر کنید!
بیرون از جعبه فکر کنید! تجارت املاک و مستغلات با خانه ها و ساختمان ها سروکار دارد ، اما لازم نیست فقط از این تصاویر استفاده کنید. فکر! چه چیز دیگری می تواند به عنوان سمبل خانه استفاده شود? چه تصاویر دیگری می توانند یک خانه را نمایان کنند یا احساس خانه کنند? من فکر می کنم ... درختان ، نرده های چوبی ، کلیدها ، قفل ها ، ستون های سنگی ... تصاویر می توانند بی شمار باشند. این همه به شما و خلاقیت شما بستگی دارد!

آرم املاک و مستغلات
4. آزمایش با تایپوگرافی
همیشه لازم نیست یک تصویر یا نمادی را در آرم اضافه کنید ، تایپوگرافی قوی نیز به خوبی کار می کند. از مخفف اختصاری یا نام های تجاری استفاده کنید و یک لوگو املاک ساده اما منحصر به فرد در املاک و مستغلات ایجاد کنید. فقط مطمئن شوید که آنچه شما استفاده می کنید حرفه ای است و هیچ چیز کودکانه ای نیست که بتواند نگاهی جدی به تجارت مشتری شما نشان دهد.

آرم املاک و مستغلات
5. استفاده از رنگ ها
آرم های املاک و مستغلات محدود به رنگ ها نیستند. مگر اینکه مشتری شما چیز خاصی را در ذهن داشته باشد ، در صورت تمایل با رنگ ها بازی کنید. با این حال ، اطمینان حاصل کنید که رنگ های استفاده شده شخصیت واقعی آن را به تجارت می بخشد. رنگ هایی مانند آبی ، خاکستری ، نقره ای ، طلایی ، سیاه و قهوه ای معمولاً برای نشان دادن حرفه ای استفاده می شود. برای نشان دادن یک رویکرد مرسوم ، مد روز می توانید این رنگ ها را با قرمز ، نارنجی ، زرد و بنفش در تضاد قرار دهید.

آرم املاک و مستغلات
6. نمایندگی شخصیت شرکت
حتی شرکت ها دیگر همان تصاویر قدیمی را نمی خواهند. آنها چیز دیگری می خواهند که بتواند معنای واقعی تجارت خود را حفظ کند. قبل از اینکه سعی کنید مشتری خود را به درک ایده های خود بپردازید ، الزامات آنها را با دقت بخوانید و درک کنید. این یک ضرورت است! مشاغل املاک و مستغلات زیادی وجود دارد ، اما هرکدام از آنها تخصص و شخصیت متفاوتی خواهند داشت. این همان چیزی است که شما باید در طراحی آرم خود کار کنید.


7. به مشتریان خود کمک کنید تا درک کنند
پس از درک مشاغل و خدمات مشتری خود ، ایده های منحصر به فرد خود را ارائه داده و آنها را به مشتری ارائه دهید. فراموش نکنید که رویکرد خود و چگونگی مفهوم تجارت خود را توضیح دهید. این به معرفی ایده شما به مشتری کمک می کند. بازخورد بخواهید و مثبت بگیرید. مشتری ممکن است همیشه ایده شما را دوست نداشته باشد. با این حال ، آنها از رویکرد جدید قدردانی می کنند و ممکن است به محض درک آن به آنچه شما باید ارائه دهید علاقه مند شوند.

آرم های املاک و مستغلات می توانند تجارت را با رنگ ها ، نمادها و تایپوگرافی نشان دهند. یک گرافیک آرم خوب مسکن یکی از شرکت ها و روندهای آن است.

ما واقعاً امیدواریم که پست امروز به شما کمک کند تا در مورد آرم های املاک و مستغلات متفاوت فکر کنید و چشم انداز جدیدی به شما داده است. به نظر شما چه چیزی باعث ایجاد یک آرم قدرتمند در املاک و مستغلات می شود? چه چیزی را به لیست ما اضافه می کنید? نظرات خود را به ما بدهید.
منبع