Return to Website

Alumni Message Board

Your General Message Board to stay connected with former classmates & teachers from Central Catholic, Stamford Catholic, St.Marys and Trinity Catholic.

Alumni Message Board
Start a New Topic 
Author
Comment
بزرگترین تولید کننده راهبند

راهبند تبریز
راهبند تبریز یا راهبند در تبریز road barrier اصولا برای کنترل تردد خودروها و وسایل نقلیه در یک ورودی نیاز به تجهیزاتی خاصی خواهند بود که اجازه ورود و خروج را به اتومبیل ها بدهند. نام این تجهیز راهبند می باشد. دستگاهی متشکل از یک کابین و یک بازویی اهرمی که درون کابین بخش های اصلی راهبند از جمله موتور و گیربکس و سیستم گیرنده فرمان که همان رسیور یا دریافت کننده نام دارد ، فنر و… قرار می گیرند.

راهبند تبریز تجهیزاتی با ظاهری ساده اما با کارآیی بسیار بالا می باشند که همین امر منجر به استفاده از آنها در بیشتر ادارات ، مجتمع عای مسکونی و امروزه در ورودی معابر عمومی من جمله کوچه ها شده است.مهمترین ویژگی راهبند ها فرمان پذیری گسترده آنها می باشد به طور مثال شما میتوانید راهبند را به وسیله ریموت کنترل یا شستی و یا دکمه های برقی بالا و پایین نمایید و در طیف های گسترده نیز میتوان از تگ های RFID در پارکینگ های هوشمند بدون فشردن حتی دکمه ای استفاده کرد و در حالت پیشرفته تر نیز میتوان از طریق تلفن همراه فرمان لازم را برای به حرکت در آمدن بوم راهبند صادر نمود.این ویژگی گستره عظیم فرمان پذیری و انعطاف بالای این تجهیزات را نشان میدهد و دست متخصصان امر در جهت کنترل را باز میگذارد.