Return to Website

Alumni Message Board

Your General Message Board to stay connected with former classmates & teachers from Central Catholic, Stamford Catholic, St.Marys and Trinity Catholic.

Alumni Message Board
Start a New Topic 
Author
Comment
آموزش کسب رتبه اول گوگل با سئو سایت

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) چیست؟
SEO اصطلاح پتوشی است که همه مارک ها برای جابجایی ارگانیک از موتورهای جستجو به وب سایت رتبه یک گوگل های خود انجام می دهند. SEO شامل جنبه های فنی مانند معماری سایت و همچنین عناصر تخیل بیشتری مانند ایجاد محتوا و تجربه کاربر است.

به نظر می رسد نسبتاً ساده است. اما سئو یک هدف متحرک است ، حتی برای بازاریابان با تجربه دیجیتال. رتبه یک گوگل افسانه ها زیاد است ، الگوریتم ها تغییر می کنند و تاکتیک های سئو که یک بار جواب داده اند ، ناگهان مجازات می شوند. رتبه یک گوگل برای بهینه سازی سایت ، شما باید به دانش عمیق در مورد نحوه "فکر کردن" موتورهای جستجو و همچنین نحوه تفکر و واکنش افراد واقعی با محتوای وب شما نیاز داشته باشید. این ترکیب از قابلیت استفاده ، معماری سایت و ایجاد محتوا باعث می شود که رتبه یک گوگل بهینه سازی موتور جستجو ترکیبی باشد.

موتورهای رتبه یک گوگل جستجو چگونه کار می کنند
گوگل به تنهایی بیش از 3.5 میلیارد جستجو در روز انجام می دهد. موتور جستجو برآورد شده در وب سایت های 1.9B جهان را انجام می دهد و نتایج مربوطه را در کمتر از 0.5 ثانیه باز می گرداند پس در پشت صحنه چه می گذرد؟

برای بازگرداندن نتایج مربوطه ، یک موتور رتبه یک گوگل جستجو باید سه کار انجام دهد:

یک لیست یا فهرست از صفحات موجود در وب ایجاد کنید
بلافاصله به این لیست دسترسی پیدا کنید
تصمیم بگیرید که کدام صفحات مربوط به هر جستجو هستند
در دنیای سئو ، این فرآیند معمولاً به عنوان خزنده رتبه یک گوگل و نمایه سازی توصیف می شود.

خزیدن و نمایه سازی
وب از انبوهی از صفحات که توسط پیوندها به یکدیگر متصل می شوند تشکیل شده است. موتورهای جستجو باید این صفحات را پیدا کنند ، بفهمند چه چیزی در آن است و آنها را در یک انبوه داده عظیم که به عنوان رتبه یک گوگل فهرست شناخته می شود ، ذخیره کنند.

برای انجام این کار ، آنها از ربات ها - معروف به عنکبوت یا خزنده - برای اسکن وب برای دامنه های میزبانی شده استفاده می کنند. خزنده ها لیستی از تمام سرورهایی را که می یابند و وب سایت های میزبانی شده را در آنها ذخیره می کنند. سپس آنها به طور سیستماتیک از هر وب سایت بازدید می کنند و برای اطلاعات ، ثبت انواع مطالب (متن ، ویدئو ، جاوا اسکریپت و غیره) و تعداد صفحات ، آنها را "خزنده" می کنند.رتبه یک گوگل سرانجام ، آنها از برچسب های کد مانند HREF و SRC برای شناسایی پیوندها به صفحات دیگر استفاده می کنند ، سپس آنها را به لیست سایت ها برای خزیدن اضافه می کنند. این به عنکبوت ها اجازه می دهد تا یک شبکه بزرگتر از صفحات ایندکس شده ، از صفحه ای به صفحه دیگر پرش کرده و آنها را به فهرست اضافه کنند.

منبع