Return to Website

Alumni Message Board

Your General Message Board to stay connected with former classmates & teachers from Central Catholic, Stamford Catholic, St.Marys and Trinity Catholic.

Alumni Message Board
Start a New Topic 
Author
Comment
قیمت موتور آسانسور امروزقیمت موتور آسانسور امروز

فروش موتور آسانسور
قیمت موتور آسانسور
قیمت موتور آسانسور امروز
لیست قیمت موتور آسانسورلیست قیمت انواع موتور آسانسور ایرانی و خارجی امروز
لیست قیمت انواع موتور آسانسور ایرانی و خارجی امروز - خرید بدون واسطه از تولید کننده و وارد کننده اصلی با ارسال به کل ایران - شرکت آسانسور سخاوتقیمت موتور آسانسور امروز

قیمت موتور آسانسور یکی از فاکتور‌های مهم در انتخاب آسانسور در پروژه‌های ساختمانی است. قیمت خرید موتور آسانسور بر طبق نوع برند موتور و خارجی یا ایرانی بودن متفاوت است.

بهترین روش برای انتخاب انواع موتور آسانسور، استفاده از جدول انتخاب موتور آسانسور است. در جدول انتخاب موتور آسانسور، کیفیت و توان موتور مشخص شده است که اشخاص با استفاده از این مشخصات آسانسور را انتخاب می‌کنند.

همچنین شما می توانید با متخصصان شرکت آسانسور سخاوت تماس بگیرید و قیمت موتور آسانسور امروز را دریافت نمایید.
انواع موتور آسانسور

موتور گیربکسی آسانسور
موتور گیربکسی آسانسور

1. آشنایی با موتور گیربکسی آسانسور و کابرد آن

یکی از انواع موتور آسانسور، موتور گیربکسی است که که شامل چرخ دنده و کاهنده است. این نوع موتور در آسانسورهای دارای موتورخانه کاربرد دارد. امروزه از موتور گیربکسی به دلیل تعمیر کردن راحت آن در آسانسورها استفاده می شود.

ترمز موتور گیربکسی مدل دیسکی در بالی لنت ترمز باعث ایجاد استهلاک می شود. موتور گیربکسی نسبت به موتور گیرلس قیمت کمتری دارد. همچنین راندمان این موتور نیز کمتر است. موتورهای گیربکسی شامل AC تک سرعته، دو سرعته، AC با ولتاژ و فرکانس متغیر و DC با ولتاژ متغیر است. براساس نوع الکتروموتور گیربکس آسانسور این موتور به سه دسته VVVF، ۳VF و ACVV تقسیم می شود.
2. آشنایی با موتور گیرلس آسانسور و کاربرد آن

موتور گیرلس یکی دیگر از انواع موتور آسانسور است. استفاده از گیرلس لرزش کابین آسانسور را کاهش و حرکتی نرم را در مسیر حرکت ایجاد می کند. موتور گیرلس نسبت به موتور گیربکسی انرژی برق کمتری مصرف می کند که هزینه های مصرف برق را 50 درصد کاهش می دهد.

از موتور گيرلس در آسانسور ساختمان‌های اداری و دارای ترافیک زیاد استفاده می شود. حجم این موتورها به دلیل نداشتن گیربکس، کوچکتر و در نتیجه نصب آن آسان تر است. با تمام ویژگی بیان شده در مورد این موتورها، قیمت آن دوبرابر قیمت موتور آسانسور گیربکسی است. برای استعلام قیمت و خرید موتور آسانسور با شماره شرکت خدمات فنی و مهندسی سخاوت تماس بگیرید.

حتما مشاهده کنید: تفاوت موتور آسانسور گیربکس و گیرلس
مزایای موتور آسانسور گیرلس

https://setlift.com/product-category/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C/%D9%85%D9%88%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%A2%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%88%D8%B1/