Return to Website

Alumni Message Board

Your General Message Board to stay connected with former classmates & teachers from Central Catholic, Stamford Catholic, St.Marys and Trinity Catholic.

Alumni Message Board
Start a New Topic 
Author
Comment
هزینه لیزر زگیل تناسلی و کرایو، تعرفه درمان

یکی از دغدغه‌های بیماران مبتلا به زگیل تناسلی، هزینه درمان است. هزینه لیزر زگیل تناسلی، هزینه کرایو (فریز کردن) و همچنین جراحی با یکدیگر متفاوت هستند. طبق تعرفه مصوب وزارت بهداشت، هزینه درمان زگیل تناسلی مردان و زنان با دو روش کرایو و لیزر، برای هر زائده از 200 تا 500 هزار تومان است. در ادامه بطور کامل درباره هزینه‌های درمان این عارضه توضیح خواهیم داد:
هزینه لیزر زگیل تناسلی
درمان زگیل تناسلی با لیزر یکی از روش‌های قطعی برای از بین بردن این زائده است. در این روش که با بی حسی موضعی انجام می‌شود، اشعه یکپارچه لیزر به زائده تابانده می‌شود و آن را از ریشه می‌سوزاند. هزینه لیزر زگیل تناسلی با توجه به:

تعداد و اندازه زائده‌ها
میزان پراکندگی
محل قرارگیری زائده‌ها
و همچنین کلینیک و پزشکی که برای درمان به آن مراجعه کردید، مشخص می‌شود.
برخی از زائده‌ها ممکن است داخل واژن، مجرای ادرار و مقعد قرار داشته باشند و یا آنقدر ریز هستند که به راحتی و با چشم غیر مسلح دیده نمی‌شوند، اما باید برداشته شوند.

بنابراین تعیین هزینه درمان زگیل تناسلی بدون بررسی و معاینه حضوری توسط پزشک، امکان پذیر نیست.

بسیاری از مبتلایان به این عارضه در ابتدا سعی بر درمان و از بین بردن زائده‌ها با استفاده از روش‌های خانگی و دارویی را دارند که همین موضوع با ایجاد تاخیر در روند درمان و همچنین تحریک زائده‌ها می‌تواند باعث زیاد شدن آنها و در نتیجه بالا رفتن هزینه درمان زگیل شود.

هزینه لیزر زگیل تناسلی