Return to Website

Alumni Message Board

Your General Message Board to stay connected with former classmates & teachers from Central Catholic, Stamford Catholic, St.Marys and Trinity Catholic.

Alumni Message Board
Start a New Topic 
Author
Comment
مناسب ترین درب ضد سرقت

درب های طرح ترک مونتاژ شده در ایران، از زیبایی، شباهت بسیار با درب های ترک برخوردار است، و بسیار قیمت مناسب تری نسبت به درب های ساخت ترکیه دارا می باشد و مقرون به صرفه به حساب می آید، و نباید به قیمت اصلی درب ضد سرقت ترک خریداری کرد و مبلغ بسیاری پرداخت کرد. علاوه بر طرح های از پیش آماده و قابل انتخاب مشتری میتواند طرح های خود را مناسب به شرکت ارسال نمایند تا به صورت اختصای برروی درب ها پیاده سازی شود . 
سطح درب تولیدی مجموعه های تولید کننده ایرانی بر پایه همین ویژگی قابلیت تراشکاری و پیاده سازی انواع طرح های CNC را دارد. درب های دور فلز قابلیت تعویض رویه در محل پروژه را دارد و کاربردی تر می باشند. همانطور که درب ضد سرقت از نظر ساختاری و امنیتی تفاوت های زیادی با درب های فلزی و چوبی معمولی دارد، انواع درب های ضد سرقت نیز تفاوت هایی دارند و ما با مقایسه انواع مختلف درب های ضد سرقت موجود در بازار کشورمان به شما کمک خواهیم کرد تا با آگاهی بیشتری انتخاب کنید. 
استفاده از انواع مختلفی که درب های ضد سرقت با طرح مدرن دارند نه تنها در زیبایی خانه شما تاثیر گذار می باشد بلکه در امنیت و آرامش خانه شما تاثیر فراوانی خواهد داشت. همچنین این درب ها از یراق و پروفیل فولادی و سخت و یا از آلیاژهای فلزی مستحکم تشکیل شده و قفل آن قفل آلمانی یا نوعهای پیشرفته قفل است که باز کردن آن به راحتی امکانپذیر نباشد. 
خرید اینترنتی درب ضد سرقت می تواند بهترین روش موجود برای خریداران باشد، چرا که فروشگاه های آنلاینی که در این زمینه فعالیت می کنند، سعی کرده اند تا با تنوع محصول بالا و قیمت های مناسب به همراه کیفیت عالی از مشتریان خود استقبال نمایند.
در هنگام انتخاب طرح درب ضد سرقت بهتر است به زیبایی آن توجه داشته باشید زیرا ظاهر درب ساختمان می تواند روی بیننده تاثیر زیادی داشته باشد و علاوه بر این طرح درب ضد سرقت باید به گونه ای باشد که با معماری داخلی منزل همخوانی و مطابقت داشته باشد.
مراقبت و نگهداری از درب ضد سرقت
معمولا برای مراقبت از درب ضد سرقت و جلوگیری از خراش ها و زنگ زدگی ها از روکش پودری استفاده می کنند. در این درب ها از ورق های بی کیفیتی استفاده کرده اند ، و مقاوم در برابر ضربات و فشار بالا نمی باشد. در آسیا ترکیه، ایران و چین جز کشورهایی هستند که وارد این صنعت شده اند. پس به این ترتیب قفل درب ضد سرقت مولتی با دارا بودن ۲۰ زبانه در سطح بالاتری از نظر ایمنی قرار دارد. 
طرح CNC اختصاصی و نامحدود با انتخاب روکش های متنوع و حتی بدون روکش با رنگ کاری سطح درب ، میتواند طیف نامحدودی از انتخاب را برای درب و چهارچوب در خدمت مشتری قرار دهد. می باشد.همچنین با دارا بودن اسلکت فلزی با جنس عالی و دو روکش که از جنس سرد به ضخامت 1.5 ملی متر با طرح چوب طبیعی باعث شده است که در حوادث غیر قابل پیش بینی همانند زلزله و آتش سوزی مقاوم و مستحکم باشد. وزن مخصوص این چوب در حدود 0/6 تا 0/7 گرم در سانتی متر مکعب می باشد که به آن سختی متوسطی داده است .
روکش پودری بر روی درب ضد سرقت نصب می شود تا از هرگونه آسیب که ممکن است بر اثر افراد یا عوامل محیطی ایجاد شود محافظت کند. درب های ورودی ساختمان ضد سرقت روکش هایی با ظاهر ساده دارند و طرح های کلاسیک و چشم نواز بر روی آن ها اجراء شده است.
این در حالی است که درب های معمولی از چوب هایی بی کیفیت ساخته می شوند و برای روکش این نوع درب ها نیز، از همان چوب ها استفاده شده که درعین زیبایی نمی توانند ضامن امنیت مکان مورد استفاده باشند امنیت درب های ضد سرقت بدلیل ساختاری که دارند بسیار زیاداست.در ساخت این درب ها از چهارچوب های فولادی استفاده می شود که به وسیله ی دستگاه هایی فرم دهی می شوند.
در هنگام انتخاب درب ضد سرقت مورد نیاز باید توجه زیادی را معطوف رویه درب نمایید تا بهترین و مناسب ترین گزینه با شریط محیط استفاده از درب را خرید کرده باشید. به عنوان مثال درب ضد سرقت رویه فلز می تواند یک گزینه ایده آل برای محیط هایی باشد که در ارتباط مستقیم با نور آفتاب می باشند.