Return to Website

Alumni Message Board

Your General Message Board to stay connected with former classmates & teachers from Central Catholic, Stamford Catholic, St.Marys and Trinity Catholic.

Alumni Message Board
Start a New Topic 
Author
Comment
بیماری کیست مویی و هزینه های درمان

بیماری کیست مویی یک عارضه عفونی است و ممکن است در بخش های مختلف بدن ایجاد شود، اما شایع ترین آن کیست مویی پایین کمر است. این عارضه معمولا با ایجاد گودال یا سوراخ های ریز در خط باسن و خروج ترشحات عفونی بروز پیدا می‌کند و با علائم آزاردهنده ای برای فرد همراه است. بیشتر افرادی که به کیست مویی مبتلا می‌شوند، به دلیل ترس از اتاق عمل یا هزینه درمان کیست مویی با لیزر و جراحی، درمان این عارضه را به تعویق می‌اندازند. در این مقاله به بررسی کامل این عارضه، علائم و دلایل، روش‌ها و هزینه های درمان کیست مویی خواهیم پرداخت
پیلونیدال به معنای "لانه مو" است. مجرای سینوسی یک تونل باریک (یک کانال غیر طبیعی کوچک) در بدن شما و زیر پوست است. اگر به هر دلیلی مو به زیر پوست نواحی اطراف مقعد برگردد و به سمت داخل رشد کند، حفره ای در زیر پوست ایجاد می‌شود که از مو، مواد زائد و عفونت پر شده است.
بدن این مو را بیگانه می‌شناسد و به همین دلیل واکنش دفاعی از خود نشان می‌دهد که طی آن یک کیسه عفونی در اطراف مو برگشتی ایجاد می‌شود. کیست مویی خفیف که به تازگی ایجاد شده و هنوز عفونت نکرده، علائم خاصی ایجاد نمی‌کند و معمولا علائم این عارضه بعد از ایجاد عفونت بروز پیدا می‌کند.


هزینه درمان کیست مویی با لیزر